Splio (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Products
he: מוצרים

en: Test connection
he: בדוק את החיבור
