Splio (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: Products
ar: المنتجات
