Splio (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Contacts
el: Επαφές

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Products
el: Προϊόντα
