Splio (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: ID
is: Kenni

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: Products
is: Vörur

en: Stores
is: Verslanir
