Splio (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Receipts
sk: Potvrdenky

en: Products
sk: Produkty

en: Stores
sk: Obchody
