Splitting.js (1.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Filter
ast: Filtru

en: Items
ast: Elementos

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Rows
ast: Fileres

en: Key
ast: Llave

en: Installed
ast: Instaláu
