Splitting.js (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Items
kk: Элементтер

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
