Splitting.js (1.0.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Filter
bg: Филтър

en: Items
bg: Новини

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Key
bg: Ключ

en: image
bg: изображение
