Splitting.js (1.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
