Splitting.js (1.0.2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Options
sv: Alternativ

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Items
sv: Poster

en: By
sv: Av

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Rows
sv: Rader

en: Key
sv: Nyckel

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: image
sv: bild

en: Grid
sv: Rutnät

en: Usage
sv: Användning

en: Columns
sv: Kolumner

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Target
sv: Mål

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Additional Information
sv: Ytterligare information

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Get Started
sv: Kom igång

en: RTL support
sv: Stöd för RTL

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
