Splitting.js (1.0.8) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Items
sq: Elementët

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
