Splitting.js (1.0.6) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Options
az: Seçimlər

en: Comment
az: Şərh

en: Items
az: Elementlər

en: By
az: Tərəfindən

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Rows
az: Sıralar

en: Key
az: Açar

en: Style
az: Stil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Grid
az: Cədvəl

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: - Any -
az: - Hər hansı -
