Splitting.js (1.0.8) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
