Splitting.js (1.0.8) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Options
ca: Opcions

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Items
ca: Elements

en: By
ca: Per

en: Targets
ca: Objectius

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Rows
ca: Files

en: Key
ca: Clau

en: Style
ca: Estil

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: image
ca: imatge

en: Grid
ca: Graella

en: Usage
ca: Ús

en: Columns
ca: Columnes

en: About
ca: Detalls

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
