Splitting.js (1.0.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: By
nl: Door

en: Targets
nl: Doelen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Rows
nl: Rijen

en: Key
nl: Sleutel

en: Lines
nl: Lijnen

en: Style
nl: Stijl

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: image
nl: afbeelding

en: Grid
nl: Raster

en: Usage
nl: Gebruik

en: Columns
nl: Kolommen

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: Target
nl: Doel

en: Words
nl: Woorden

en: Matching
nl: Komen overeen

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Get Started
nl: Begin hier

en: RTL support
nl: RTL-support

en: Whitespace
nl: Witruimte
