Splitting.js (1.0.6) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Options
ru: Опции

en: Comment
ru: Комментарий

en: Filter
ru: Фильтр

en: Items
ru: Элементы

en: By
ru: Автор:

en: Targets
ru: Цели

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Rows
ru: Строки

en: Key
ru: Ключ

en: Lines
ru: Линии

en: Style
ru: Стиль

en: Installed
ru: Установлено

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: image
ru: изображение

en: Grid
ru: Сетка

en: Usage
ru: Использование

en: Columns
ru: Колонки

en: Local
ru: Локально

en: About
ru: Информация

en: Target
ru: Цель

en: Minimized
ru: Минимизированный

en: Words
ru: Слова

en: Matching
ru: Соответствие

en: - Any -
ru: - Любой -

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Get Started
ru: Начало работы

en: RTL support
ru: Поддержка RTL

en: Save and go to list
ru: Сохранить и перейти к списку
