Simple Petition Node (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
