Simple Petition Node (2.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Comment
cs: Komentář

en: Postal code
cs: PSČ

en: Messages
cs: Zprávy

en: Emails
cs: Emaily

en: Error message
cs: Chybová zpráva
