Simple Petition Node (2.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Comment
eo: Komento

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
