Simple Petition Node (2.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Comment
fr: Commentaire

en: Postal code
fr: Code postal

en: Surname
fr: Nom de famille

en: Emails
fr: Courriels

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Petition
fr: Pétition
