Simple Petition Node (2.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Comment
gl: Comentario

en: Postal code
gl: Código postal

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Surname
gl: Apelidos

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
