Simple Petition Node (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Error message
km: សារ​កំហុស
