Simple Petition Node (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
