Simple Petition Node (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
