Simple Petition Node (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
