Simple Petition Node (2.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Comment
sv: Kommentar

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Emails
sv: E-post

en: Error message
sv: Felmeddelande
