Simple Petition Node (2.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
