Simple Petition Node (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Error message
ug: خاتالىق
