Simple Petition Node (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Comment
uk: Коментар

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Surname
uk: Прізвище

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку
