Simple Petition Node (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
