Simple Petition Node (2.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Comment
ast: Comentariu
