Simple Petition Node (2.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Comment
ja: コメント

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Messages
ja: メッセージ

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Error message
ja: エラーメッセージ
