Simple Petition Node (2.1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
