Simple Petition Node (2.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Comment
ar: التعليق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Emails
ar: رسائل البريد الإلكتروني

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
