Simple Petition Node (2.1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
