Simple Petition Node (2.1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Comment
cy: Sylw

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Error message
cy: Neges wall
