Simple Petition Node (2.1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
