Simple Petition Node (2.1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Comment
fi: Kommentti

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Messages
fi: Viestit

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Error message
fi: Virheviesti
