Simple Petition Node (2.1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Comment
fil: Puna
