Simple Petition Node (2.1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Comment
he: תגובה

en: Postal code
he: מיקוד

en: Messages
he: מסרים

en: Surname
he: שם משפחה

en: Emails
he: אימיילים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Petition
he: עצומה
