Simple Petition Node (2.1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè
