Simple Petition Node (2.1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Emails
hu: E-mailek

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Petition
hu: Petíció

en: Petition confirmed
hu: A petíció megerősítve
