Simple Petition Node (2.1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
