Simple Petition Node (2.1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Messages
ka: შეტყობინებები
