Simple Petition Node (2.1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Comment
kk: Пікір

en: Messages
kk: Хаттар
