Simple Petition Node (2.1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
