Simple Petition Node (2.1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
