Simple Petition Node (2.1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Comment
nl: Reactie

en: Postal code
nl: Postcode

en: Messages
nl: Berichten

en: Surname
nl: Achternaam

en: Emails
nl: E-mails

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Petition
nl: Petitie
