Simple Petition Node (2.1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Comment
nn: Kommentar
