Simple Petition Node (2.1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Comment
pl: Komentarz

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Emails
pl: E-maile

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie
